








67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ця м'яка серветка з мікрофібри, розміром 35 на 35 см для протирання та полірування делікатних поверхонь, таких як скло, дзеркала, екрани, оптика.
Зручний розмір та надзвичайно ніжна, гладенька фактура матеріалу дозволяє швидко та легко отримати сяючу чистоту поверонь.
Протерта поверхня стає ідеально чистою, блиском, без розводів і ворсинок.
Підходить для очищення вікон, дзеркал, оптики, меблів, екранів, пофарбованих поверхонь кузова, панелі приладів та інших поверхонь.
УВАГА! Прати в режимі ручного пранння у м'якому миючому засобі та теплій воді. Не використовувати відбілювач. Не прасувати.
Якщо ви хочете дізнатися більш детальну інформацію щодо даного товару - дзвоніть, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на усі Ваші запитання.
Виробник серветок - польська компанія Elegant, автоаксесуари якої добре зарекомендували себе на нашому ринку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Elegant |
| Область застосування | Полірування, Уборка, Сушка |
| Оброблювана поверхня | Лак, Фарба, Скло, Метал, Пластик, Кераміка, Вініл |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Сірий |
| Вид товару | Серветки |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 1 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товарна група | Серветки для авто |