







1 163 ₴
Протитуманна фара Wesem HO4.41610 - це кругла галогенова фара з прозорим склом, діаметром 84 мм, з функцією протитуманного світла. Призначена для встановлення в якості додаткового світла в передній частині кузова легкового чи вантажного автомобіля. Пристосована під галогенову лампу Н3.
Польська компанія Wesem - відомий в світі виробник модельної і універсальної автооптики. Секрет успіху Wesem: багаторічний виробничий досвід (з 1977 року), власні виробничі потужності в Європі, широкий асортимент продукції, запатентовані розробки, випробування нових продуктів у власній науково-технічної лабораторії. Фари Wesem - це поєднання високої якості і надійності, сучасного дизайну і новітніх технічних розробок. Оптика Wesem по якості потужності та довговічності знаходиться на рівні оптики Hella, оскільки виготовляється за аналогічною технологією. Весь процес виробництва здійснюється на заводах Польщі. Компанія Wesem уважно контролює якість сировини та матеріалів та проводить тестові випробування, які доводять високу працездатність оптики Wesem в будь-яких кліматичних та погодніх умовах. Якість фар Wesem підтверджують численні нагороди та сертифікати.
Придбайте якісну, оригінальну продукцію Wesem у нашому магазині і яскраве світло фар підвищить комфорт та безпеку Вашого руху.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Противотуманные фары |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Производитель | Wesem |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Код запчасти | HO4.41610 |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 66 |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 70 Вт |
| Глубина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Картонная |
| Форма | Круглая |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Оснащение | Провод с соединительным блоком |
| Каталожный номер WESEM | HO4.41611 |
| Примеры примененя | Легковые и грузовые авто с углублениями в бампере или кузове |
| Тип фары Wesem | HO4 |
| Максимальная мощность лампы (W) | 70 |
| Тип ламп | H3 12V 55W или H3 24V 70W |
| Диаметр (мм) | 84 |
| Функции | Противотуманные |
| Сторона | универсальная, на любую сторону |
| Глубина (мм) | 90 |
| Омологация | Е20 |
| Комплектность (шт) | 1 |
| Место монтажа | Передняя часть кузова авто |
| Предназначение | дополнительная оптика |
| Цвет рамки корпуса | черный |
| Товарна група | Протитуманні фари |
| Торгівельна марка | Wesem |