
423 ₴
Ергономічна подушка створена для комфорту під час подорожей. М'яка, приємна на дотик подушка дарує справжній відпочинок та насолоду.
Особливості товару:
Замовляйте подушку в нашому магазині та насолоджуйтесь приємним відпочинком під час подорожей!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KEGEL-BLAZUSIAK |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 15 см |
| Длина | 20 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Для сна |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 30 см |
| Материал | Полиэстер |