






1 845 ₴
Комплектація:
Пидбайте зарядний пристрій Heyner Premium AkkuEnergy в нашому магазині і Ви отримєте якісний оригінальний товар і 12 місяців гарантії!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Ток заряда | 11 А |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Емкость аккумулятора | 120 А/ч |
| Материал корпуса | АБС-пластик |
| Тип | Зарядное |
| Тип товара | Трансформаторний ЗП |
| Торгівельна марка | Heyner |