





3 873 ₴
Якісний автомобільний тент, стоврений спеціально для того, щоб забезпечити захист від граду для Вашого автомобіля. Верхня частина тенту виготовлена з водонепроникного пористого матеріалу EVA, товщиною 5 мм, які надійно захищає автомобіль від нищівної дії граду.
ЭВА (EVA) це - етиленвінілацетат, композиційний полімерний матеріал - сучасний, екологічний, практичний. Матеріал EVA - справжня знахідка для захисту автомобіля від ударів граду:
Придбайте захистний тент антиград в нашому магазині та надійно захистіть свій автомобіль від граду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 1420 мм |
| Длина | 5150 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип кузова | Внедорожник/Кроссовер |
| Утепленный чехол | Да |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 1950 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Товарна група | Тент АНТИГРАД |
| Торгівельна марка | Elegant |