


691 ₴
Автомобільний органайзер Elegant Maxi EL 100 644 відкриває широкі можливості для компактного зберігання необхідних у автомобілі речей. Це пластиковий складаний органайзер з кришкою, місткістю 37 літрів!
з кришкою
завдяки конструкції "гофра" у складеному вигляді органайзер має висоту всього 11 см
в розкладеному вигляді вміщає об'єм до 37 л
Придбайте товар в нашрму магазині та насолоджуйтесь чистотою та порядком!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 490 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Пластик |
| Объем | 37 л |
| Состояние | Новое |
| Тип аксессуара | Ящик для инструментов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 340 мм |