

510 ₴
Зручна лопата для прибирання снігу - корисна річ для автомобіліста в зимовий сезон. Легка, широка, міцна, з розкладною ручкою та зручною рукояткою - лопата допоможе швидко прибрати сніг.
Придбайте товар в нашому магазині та будьте готові вирушати в дорогу за будь-якої погоди!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Длина лезвия | 0.28 мм |
| Длина рукоятки | 0.37 мм |
| Материал рабочей части | Алюминий |
| Материал ручки | алюминий |
| Состояние | Новое |
| Ширина лезвия | 0.15 мм |