
686 ₴
Автомобільний органайзер має липучки, які допомагають надійно закріпити ящик-органайзер в багажнику автомобіля. Тепер дрібні речі будуть завжди в порядку. Органайзер виконаний з якісного, міцного матеріалу, гарно тримає форму, та буде служити тривалий час.
Придбайте товар в нашрму магазині та насолоджуйтесь чистотою та порядком!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 530 мм |
| Количество отделений | 6-10 |
| Материал | Плащевка |
| Состояние | Новое |
| Тип аксессуара | Ящик для инструментов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 380 мм |