



264 ₴
Свічний ключ стане в нагоді при заміні свічок запалювання.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ:
| Матеріал: вуглецева | сталь |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alca |
| Страна производитель | Германия |
| Размер max | 16 мм |
| Размер min | 16 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | односторонний |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.25 кг |
| Длина | 240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сталь |
| Товарна група | Ключи свечные |
| Торгівельна марка | Alca |