






1 196 ₴/комплект
1 136 ₴/комплект
Браслети протиковзання на колеса Elegant 4 шт
|
13R |
165, 185/60, 165/70, 175/70, 175/75, 165/80, 560 |
|
14R |
6.00, 155, 175/60, 185/60, 165/65, 185/55, 175/65, 155/70, 165/70, 165/75, 165/80 |
|
15R |
165/65, 145, 115/70, 145/80 |
|
16R |
145/70 |
|
360 |
165/70 |
|
365 |
165/70 |
Браслети протиковзання на колеса - це спеціальні автомобільні аксесуари, які мають бути в багажнику автомобіля цілий рік. Вони допоможуть виїхати з глибокого снігу, бруду, піднятися на крижану гірку і подолати складну ділянку дорогі.
Браслет складається з ременя з пряжкою для кріплення і металічної основи.
Браслети, надіті на колесо, нагадують ланцюг «драбинку» і мають такі ж ходові характеристики.
Скільки браслетів надіти на колесо визначає сам власник авто. Однак, чим більше браслетів надіти, тим плавніше буде хід автомобіля.
Преваги металічних браслетів протиковзання:
Таблиця для підбору браслетів за розміром колеса:
Вибрати та придбати потрібний розмір ланцюгів протиковзання можна за цим посиланням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| В комплект входит | 4 браслета |
| Вид устройства | Браслеты |
| Максимальный радиус колес для установки | 16 " |
| Материал устройства | Металл |
| Минимальный радиус колес для установки | 13 " |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Радиус колес для установки | 13-16" |
| Состояние | Новое |
| Тип препятствий | Песок, Снег, Грязь, Преодоление подъемов, Земля, Лед, Глина |
| Установка на застрявший автомобиль | Да |
| Ширина резины/высота профиля | 185/55, 145/80, 175/60, 175/75, 145/70, 185/60, 175/65, 165/75, 165/80, 155/70, 165/65, 165/70, 175/70 |
| Пользовательские характеристики | |
| Товарна група | Браслети протиковзання |
| Торгівельна марка | Elegant |
| Упаковка | Сумка |