


2 895 ₴/комплект
2 750 ₴/комплект
Комплект з двох металічних ланцюгів потиковзання у вигляді послідовно розташованийх ромбів. Ширина ланки - 16 мм. Встановлюються на ведучі колеса транспортного засобу. Для повнопривідних транспортних засобів ланцюги потрібно встановлювати на всі чотири колеса або— на передню вісь.
ЗАСТОСУВАННЯ:
ПЕРЕВАГИ ТОВАРУ:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| В комплект входит | 2 браслета |
| Вид устройства | Цепи |
| Максимально допустимая ширина колеса | 295 мм |
| Максимальный радиус колес для установки | 18 " |
| Материал устройства | Металл |
| Минимальный радиус колес для установки | 15 " |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Состояние | Новое |
| Тип препятствий | Песок, Снег, Грязь, Преодоление подъемов, Земля, Лед, Глина |
| Установка на застрявший автомобиль | Да |
| Ширина резины/высота профиля | 215/75, 225/60, 235/60, 235/55, 235/70, 205/75 |
| Пользовательские характеристики | |
| Весс брутто | 9,56 кг |
| Габариты упаковки | 350 / 380 / 95 мм |
| Радиус колес для установки | 15-18" |
| Товарна група | Ланцюги протиковзання |
| Торгівельна марка | Elegant |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина звена цепи | 16 мм |