

1 251 ₴/комплект
1 189 ₴/комплект
Комплект з двох металічних ланцюгів потиковзання у вигляді послідовно розташованийх ромбів. Ширина ланки - 12 мм. Встановлюються на ведучі колеса транспортного засобу. Для повнопривідних транспортних засобів ланцюги потрібно встановлювати на всі чотири колеса або— на передню вісь.
ЗАСТОСУВАННЯ:
ПЕРЕВАГИ ТОВАРУ:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| В комплект входит | 2 браслета |
| Вид устройства | Цепи |
| Максимально допустимая ширина колеса | 215 мм |
| Максимальный радиус колес для установки | 17 " |
| Материал устройства | Металл |
| Минимальный радиус колес для установки | 13 " |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Состояние | Новое |
| Тип препятствий | Песок, Снег, Грязь, Преодоление подъемов, Земля, Лед, Глина |
| Установка на застрявший автомобиль | Да |
| Ширина резины/высота профиля | 195/55, 195/70, 205/45, 175/80, 205/40, 185/65, 175/75, 185/70, 185/80, 215/60, 195/65, 215/40, 205/65, 205/50, 165/80, 175/70, 205/60 |
| Пользовательские характеристики | |
| Весс брутто | 3,85 кг |
| Габариты упаковки | 305 / 260 / 65 мм |
| Радиус колес для установки | 13-17" |
| Товарна група | Ланцюги протиковзання |
| Торгівельна марка | Elegant |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина звена цепи | 12 мм |