

1 464 ₴/комплект
1 391 ₴/комплект
Ланцюги протиковзання 12 мм KN-100 Elegant EL 100 616Комплект з двох металічних ланцюгів потиковзання у вигляді послідовно розташованийх ромбів. Ширина ланки - 12 мм. Встановлюються на ведучі колеса транспортного засобу. Для повнопривідних транспортних засобів ланцюги потрібно встановлювати на всі чотири колеса або— на передню вісь. ЗАСТОСУВАННЯ:
|
|
|
ПЕРЕВАГИ ТОВАРУ:
|
|
Весь асортимент ланцюгів протиковзання Elegant 12 мм та їх застосування:
Вибрати та придбати потрібний розмір ланцюгів можна за цим посиланням. |
|
|
|
|
|
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| В комплект входит | 2 браслета |
| Вид устройства | Цепи |
| Максимально допустимая ширина колеса | 255 мм |
| Максимальный радиус колес для установки | 18 " |
| Материал устройства | Металл |
| Минимальный радиус колес для установки | 14 " |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Состояние | Новое |
| Тип препятствий | Песок, Снег, Грязь, Преодоление подъемов, Земля, Лед, Глина |
| Установка на застрявший автомобиль | Да |
| Ширина резины/высота профиля | 255/35, 205/70, 215/70, 245/60, 215/50, 205/60, 235/60, 245/40, 255/45, 245/45, 205/75, 225/45, 215/75, 195/75, 215/55, 235/55, 225/70, 225/40, 235/50, 225/60, 215/65, 225/50, 195/80 |
| Пользовательские характеристики | |
| Весс брутто | 4,57 кг |
| Габариты упаковки | 305 / 260 / 65 мм |
| Радиус колес для установки | 14-18" |
| Товарна група | Ланцюги протиковзання |
| Торгівельна марка | Elegant |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина звена цепи | 12 мм |