


1 586 ₴
Зарядний пристрій призначений для інтенсивної або стандартної зарядки 6В і 12В свинцево-кислотних батарей, ємністю від 9 до 160 ампер-годин. В зарядному пристрої можна регулювати струм заряду від 5,2 А до 8,5 А. ЗП має три програми заряду.
На передній панелі ЗП розміщені два переключателі для вибору:
Вибирати напругу і інтенсивність зарядки потрібно по інструкції:
Купуйте зарядний пристрій в нашому магазині і отримайте надійні умови гарантії на придбаний товар.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Количество режимов заряда | 2 |
| Материал корпуса | АБС-пластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 6V 8,5A/ 5,2А; 12V 8,5А /6А |
| Габариты упаковки | 200 / 280 / 110 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Длина кабеля зарядки | 1,4м |
| Длина кабеля питания | 1,7м |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от неправильного подключения | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикация стостояния зарядки | Стрелочная |
| Максимальная сила тока при зарядке | 8,5А |
| Минимальная сила тока при зарядке | 5,2А |
| Мощность | 158 Вт |
| Температура эксплуатации | от -30 до +50 |
| Тип заряжаемой АКБ | Для свинцово-кислотных АКБ |
| Тип товара | Трансформаторний ЗП |
| Торгівельна марка | Elegant |