






3 916 ₴
Дитячий бустер / сидіння-подушка SafeUp Fix Comfort XL німецького бренду HEYNER розроблене німецькими інженерами для дітей вагою від 22 до 36 кг, віком від 6 до 12 років. Бустер повномірний, розмір XL. Дитині буде зручно в такому бустері навіть в зимовому одягу. Бустер має спеціальну напрямляючу, яка допомагає розмістити пасок безпеки правильно на плечі дитини. Бустер дозволено використовувати у автомобілях, обладнаних 3-х точковими пасками безпеки. Бустер обладнано кріпленням ISOFIX, яке робить його установку та використання ще більш зручним та надійним.
Придбайте бустер в нашому магазині та подаруйте дитині безпеку і комфорт під час автомобільних подорожей!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Бустер | Да |
| Возрастная группа | От 6 до 12 лет |
| Наличие подлокотников | Да |
| Система крепления | Isofix |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Точки крепления ребенка | 3-х точечные ремни |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота | 20 см |
| Высота сиденья | 10 см |
| Глубина сиденья | 37 см |
| Длина | 45 см |
| Ширина | 48 см |
| Ширина сиденья | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4028224783215 |
| ISOFIX | Да |
| Артикул в каталоге производителя | 783210 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування товару | ECE III (22–36 кг) |
| Колір товару | Сірий |
| Кріплення для дитини | штатні паски безпеки |
| Модель товару | SafeUp Comfort XL |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Товарна група | Бустер |
| Торгівельна марка | Heyner |