




2 201 ₴
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Heyner MaxiProtect Ergo 3D-SP – легке, безпечне та надійне дитяче автокрісло преміум якості від німецього бренду Heyner. Призначене спеціально для дітей:
Автокрісло встановлюється на будь-яке пасажирське сидіння автомобіля та закріплюється за допомогою трьохточкового штатного паска безпеки. Плюсами даної моделі автокрісла є простота встановлення, універсальність, можливість знімати спинку крісла і користуватися ним як бустером.
БЕЗПЕКА:
Дитяче автокрісло Heyner MaxiProtect Ergo 3D-SP розроболене німецькими спеціалістами та перевірене в краш-тестах ADAC. Безпека автокрісла підтверджена обов'язковими випробуваннями за європейським стандартом ECE-R 44/04.
Каркас автокрісла виготовлений зі спеціального протиударного пластику. Вбудовані в каркас автокрісла ребра жорсткості роблять крісло надійним і безпечним.
Високий ступінь захисту голови і плечового пояса дитини від бічних ударів забезпечується новою системою поглинання енергії бічних зіткнень 3D-Shock Protection, що дозволяє надійно захистити вашу дитину при бічних ударах і утримувати голову в правильному положенні при поворотах.
Для безпеки дитини важливе значення має відстань між дитиною і спинкою переднього сидіння. Тому в комплектацію автокрісла входить спеціальна рулетка, що дозволяє швидко і просто виміряти відстань від підголовника дитячого крісла до спинки переднього сидіння, і проконтролювати, щоб ця відстань була не менше, ніж 55 см.
КОМФОРТ:
Комфорт маленькому пасажиру гарантує зручне сидіння (шириною 38 см) і м'яка обивка AERO Tech, виготовлена з екологічно чистого, міцного матеріалу. Тканина автокрісла має 3D-ячеїсту структуру, що забезпечує прекрасну вентиляцію, вберігає від спеки влітку та від холоду взимку. Велюрові вставки на підголовнику та на боковинках робоять крісло ще більш м'яким та приємним на дотик. Обивку крісла можна за потреби знімати і прати в пральній машині в режимі делікатного прання при температурі 30 градусів .
Анатомічна форма підголовника забезпечує комфортний відпочинок для голови. Тому навіть тривала подорож буде переноситися дитиною легко.
Ергономічна форма і ортопедичні властивості крісла сприяють формуванню правильної постави і дарують відпочинок.
РЕГУЛЮВАННЯ:
Автокрісло легко регулюється, відповідно до зросту та потреб дитини:
УСТАНОВКА КРІСЛА:
Автокрісло призначене для автомобілів, обладнаних трьохточковими пасками безпеки. Автокрісло встановлюється так, щоб дитина сиділа обличчям вперед. Дитина фіксується трьохточковим штатним ременем безпеки, який потрібно продіти в спеціальну напрямляючу. Напрямляючі симетрично розташовані в основі підголовника справа і зліва.
Придбайте автокрісло у нашому магазині та будьте впевнені у тому, що Ви забезпечили максимальний захист та комфорт для Вашої дитини.
Автокрісла доступні у декількох кольорах: чорному, сірому, синьому, червоному, бежевому.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Анатомическая подушка | Нет |
| Бустер | Да |
| Возрастная группа | От 4 до 12 лет |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Карманы для аксессуаров | Да |
| Наличие подлокотников | Да |
| Регулировка спинки | По углу наклона |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Съемный чехол мягкой части | сидения, спинки |
| Точки крепления ребенка | 3-х точечные ремни |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.8 кг |
| Глубина сиденья | 38 см |
| Длина | 41 см |
| Ширина | 54 см |
| Ширина сиденья | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| 3D Shock-Protection | Да |
| EAN | 4028224792309 |
| ISOFIX | Нет |
| Артикул в каталоге производителя | 792 300 |
| Высота | 710 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дизайн | ERGO |
| Застосування товару | ECE II-III (15–36 кг) |
| Колір товару | Червоний |
| Кріплення для дитини | штатні паски безпеки |
| Модель товару | MaxiProtect ERGO 3D-SP |
| Можливість зняти чохол | Да |
| Подголовник | Регулюється |
| Посилений боковий захист | Да |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Товарна група | Автокрісло без бази |
| Торгівельна марка | Heyner |