




2 004 ₴
Дитячий бустер / сидіння-подушка Heyner Kids SafeUp AERO L німецького бренду HEYNER створене для дітей вагою від 15 до 36 кг, віком від 4 до 12 років. Бустер має спеціальну напрямляючу, яка допомагає розмістити пасок безпеки правильно на плечі дитини. Бустер дозволено використовувати у автомобілях, обладнаних 3-х точковими пасками безпеки. М'яка частина бустера виконана з тканини з 3D -ячеїстою структурою. Така тканина забезречує оптимальну терморегуляцію: влітку дитині не жарко, а зимою - повітряний прошарок допомагає зберегти тепло.
Придбайте бустер в нашому магазині та подаруйте дитині безпеку і комфорт під час автомобільних подорожей!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Бустер | Да |
| Возрастная группа | От 4 до 12 лет |
| Карманы для аксессуаров | Да |
| Наличие подлокотников | Да |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Съемный чехол мягкой части | сидения |
| Точки крепления ребенка | 3-х точечные ремни |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 22 см |
| Ширина | 47 см |
| Ширина сиденья | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| 3D Shock-Protection | Немає |
| ISOFIX | Нет |
| Артикул в каталоге производителя | 793500 |
| Габариты | 475 x 430 x 230 мм |
| Глубина сиденья | 38 |
| Застосування товару | ECE II-III (15–36 кг) |
| Колір товару | Беж |
| Кріплення для дитини | штатні паски безпеки |
| Модель товару | SafeUp AERO L |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Товарна група | Бустер |
| Торгівельна марка | Heyner |