

2 300 ₴
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Heyner Baby SuperProtect Ergo – це безпечне та надійне дитяче автокрісло-люлька преміум якості від німецього бренду Heyner. Призначене спеціально для дітей:
Heyner Baby SuperProtect Ergo - легке, зручне та ортопедичне автокрісло, справжнє затишне гніздечко для немовлят.
БЕЗПЕКА:
Дитяче автокрісло Heyner Baby SuperProtect Ergo розроболене німецькими спеціалістами. Безпека автокрісла підтверджена обов'язковими випробуваннями за європейським стандартом ECE-R 44/04.
Каркас автокрісла виготовлений зі спеціального протиударного пластику. Вбудовані в каркас автокрісла ребра жорсткості роблять крісло надійним і безпечним.
Форма корпусу та високі бортики гарантують надійний боковий захист. Конструкція каркасу спеціально розроблена так, щоб поглинати энергію удару. А це дозволяє максимально захистити дитину.
КОМФОРТ:
Обивка автокрісла виготовлена з м'якої, гіпоалергенної, дихаючої тканини. По боках автокрісла є бархатні вставки, максимально ніжні та приємні на дотик. В цілому обивка крісла є надійна та зносостійка. Її можна знімати і прати в пральній машинці.
Для того, щоб дитині було комфортно в будь-яку погоду, в комплект поставки включене все необхідне:
Автокрісло комфортне не лише для немовлят, але і для мам - адже воно легке та зручне для переноски.
РЕГУЛЮВАННЯ:
Ручка автокрісла має чотири положення. Для того, щоб змінити положення ручки, потрібно натиснути одночасно на червоні кнопки по боках автокрісла.
УСТАНОВКА КРІСЛА:
Автокрісло призначене для автомобілів, обладнаних трьохточковими пасками безпеки. Автокрісло встановлюється на будь-якому пасажирському сидінні і фіксується штатним паском безпеки.
Придбайте автокрісло у нашому магазині та будьте впевнені у тому, що Ви забезпечили максимальний захист та комфорт для Вашої дитини.
Автокрісла доступні у декількох кольорах: чорному, сірому, синьому, червоному, бежевому.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Анатомическая подушка | Да |
| Бустер | Нет |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Карманы для аксессуаров | Да |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Лицом назад |
| Съемный чехол мягкой части | сидения, спинки |
| Точки крепления ребенка | 3-х точечные ремни |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Высота | 40 см |
| Глубина сиденья | 75 см |
| Длина | 62 см |
| Ширина | 44 см |
| Ширина сиденья | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| 3D Shock-Protection | Немає |
| EAN | 4028224780306 |
| ISOFIX | Нет |
| Артикул в каталоге производителя | 780300 |
| Возрастная группа | От рождения до 15-ти місяців |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дизайн | ERGO |
| Застосування товару | ECE: 0/0 + (0–13 кг) |
| Колір товару | Червоний |
| Кріплення для дитини | внутрішні паски |
| Модель товару | SuperProtect ERGO (0+) |
| Посилений боковий захист | Да |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Сонцезахисний козирьок | Да |
| Товарна група | Автолюлька |
| Торгівельна марка | Heyner |