


1 636 ₴
Дитячий бустер / сидіння-подушка SafeUp Ergo M SP німецького бренду HEYNER створений для дітей вагою від 15 до 36 кг, віком від 4 до 12 років. Бустер має спеціальну напрямляючу, яка допомагає розмістити пасок безпеки правильно на плечі дитини. Бустер дозволено використовувати у автомобілях, обладнаних 3-х точковими пасками безпеки.
Придбайте бустер в нашому магазині та подаруйте дитині безпеку і комфорт під час автомобільних подорожей!
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 4 до 12 лет |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Точки крепления ребенка | 3-х точечные ремни |
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Синий |
| Бустер | Да |
| Подголовник | Не предусмотрен |
| Анатомическая подушка | Нет |
| Защита от боковых ударов | Нет |
| Съемный чехол мягкой части | сидения |
| Карманы для аксессуаров | Да |
| Подстаканники | Нет |
| Поворотный механизм | Нет |
| Наличие подлокотников | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 46.5 см |
| Ширина | 38 см |
| Высота | 21 см |
| Ширина сиденья | 30 см |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Товарна група | Бустер |
| Застосування товару | ECE II-III (15–36 кг) |
| Торгівельна марка | Heyner |
| Колір товару | Синій |
| Артикул в каталоге производителя | 794400 |
| Модель товару | SafeUp ERGO M |
| ISOFIX | Нет |
| EAN | 4028224794402 |
| Кріплення для дитини | штатні паски безпеки |
| 3D Shock-Protection | Немає |
| Дизайн | ERGO |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Гарантія | 12 місяців |